دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/01   استاندار اصفهان اعلام کرد: همدلی و هماهنگی، استفاده از ظرفیت ها و توانمندیهای استان و داشتن امید  و نشاط راهکارهای اساسی برای رسیدن به شعار سال است
استاندار اصفهان اعلام کرد: همدلی و هماهنگی، استفاده از ظرفیت ها و توانمندیهای استان و داشتن امید و نشاط راهکارهای اساسی برای رسیدن به شعار سال است
دکتر عباس رضایی در نخستین روز از بهار طبیعت با حضور در گلستان شهدا، اظهارداشت: همدلی، همزبانی و هماهنگی، استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های استان و داشتن امید و روحیه نشاط، 3 راه حل اساسی برای تحقق شعار رونق تولید است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در نخستین روز از بهار طبیعت با حضور در گلستان شهدای همیشه جاوید اصفهان، نسبت به مقام شامخ شهدای سرافراز ادای احترام نمود و با خانواده شهدای حاضر گفتگو کرد.
استاندار اصفهان در جریان حضور در گلستان شهدا ضمن تبریک سال نو به مردم شریف استان و خانواده های شهدای بزرگوار، اظهارداشت: امروز و در اولین روز از سال 98 از روح مطهر شهدا استعانت می طلبیم تا توفیقی به ما عنایت شود تا در مسیر آرمان های شهدا که همان دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحکیم مبانی انقلاب است، خدمتگزار صدیق باشیم.
عباس رضایی اضافه کرد: از روح مطهر شهدای بزرگوار میخواهیم که کمک نمایند تا در مسیر رفع مشکلات خانواده های آنان و استمرار راه پررهرو شهدا موفق گام برداریم.
وی همدلی و هماهنگی بین آحاد مردم و صبر و مقاومت در استمرار راه شهدا را بعنوان پیام نوروزی خود اعلام کرد و افزود: لازمه تحقق شعار رونق تولید که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، هماهنگی ، همزبانی، کار و تلاش بیشتر و استعانت از درگاه الهی، با تاسی از روح مقدس امیرالمومنین است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه برای تحقق شعار سال باید برخی از ناامیدی ها که در بعضی از مدیران نقش بسته است کنار گذاشته شود، تصریح کرد: تلاش، امید و نشاط با بهره مندی از زیرساخت هایی که خوشبختانه در استان اصفهان فراهم است و با بکارگیری همه ظرفیت ها و کنارگذاشتن دیدگاه های تنگ و بسته و به صحنه کشاندن سرمایه گذاران از جمله راهکار های اساسی برای تحقق شعار سال بشمار می رود.
همچنین دکتر عباس رضایی در ادامه با حضور در سرای سالمندان صادقیه، با سالمندان حاضر دیدار و گفتگو نمود.
تعداد بازدید: 57
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal