دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/10/27 استاندار اصفهان تاکید کرد: باید راهپیمایی 22 بهمن به یک جشن ملی تبدیل شود و به آنچه اتفاق افتاده مباهات شود
استاندار اصفهان تاکید کرد: باید راهپیمایی 22 بهمن به یک جشن ملی تبدیل شود و به آنچه اتفاق افتاده مباهات شود
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: باید راهپیمایی 22 بهمن به یک جشن ملی تبدیل شود تا به آنچه صورت گرفته است مباهات شود و بتوانیم روزهای پرنشاطی را برای مردم رقم بزنیم.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در جلسه ی ستاد عالی دهه فجر و کمیته های 23گانه استانی و ستادهای دهه فجرشهرستان های استان در جهت گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با بیان مشکلات مربوط به بیکاری و اشتغال جوانان اظهارداشت: زمانی که احساس می شود در خانواده ای فرزند خانواده در رنج است ؛ دیگران هم عذاب خواهند کشید و باید برای رفع مشکلات جوانان تلاش شود.
استانداراصفهان با اشاره به اغتشاشات اخیر، افزود: مردم از افزایش قیمت، بیکاری جوانان و ... ناراضی هستند ولی صف خود را از ضدانقلاب و تحریکات دشمنان به خوبی جدا کردند.
وی افزود: به شکرانه ی این مردم آگاه و فهیم و جوانان باید تلاش کنیم که نرخ بیکاری که در استان 14 درصد و رقم بالایی است کاهش یابد و اگر کوتاهی صورت گرفته با تلاش و کار مضاعف برطرف گردد.
استانداراصفهان بر برگزاری نمایشگاه های اثرگذار در ایام دهه ی مبارک فجر تاکید کرد و افزود: نمایشگاه ها باید اثر گذار باشند و اقداماتی که در راستای توقع جوانان و مردم جامعه صورت گرفته شده است به معرض دید گذاشته شود و به شیوه ی روز و مدرن نمایش داده شود.
مهرعلیزاده خاطر نشان کرد: بیان کردن دستاوردها به شکل مطلوب که به ضد تبلیغ تبدیل نشود باید در برنامه ها قرار گیرد.
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باید همانند سال های گذشته پرشور و پرشکوه باشد، اظهارداشت: بدنه ی روشنفکر، تحصیل کرده و جوانان باید حضور پرشور در راهپیمایی داشته باشند.
وی افزود: مردم در مراسم مختلف از جمله 22 بهمن و روز قدس کم نگذاشتند و و باید باز هم حضور یابند و باید حضور جوانان تحصیل کرده در راهپیمایی پررنگ تر از سال های گذشته باشد.
استانداراصفهان با بیان اینکه دشمنان و منافقین انقلاب هرلحظه آماده ی ضربه زدن به کشور و مردم هستند؛ افزود: ما باید هنر این را داشته باشیم که این خانواده ی 80 میلیونی را به شکل صمیمی گرد هم آوریم و باید امسال اقدامات متفاوتی در این خصوص صورت گیرد.
مهرعلیزاده یادآور شد: جوانان با هر سلیقه و طرز فکری صاحبان کشور هستند و وجود آنان برای کشور ارزشمند است و باید برنامه هایی تدارک دیده شود که انگیزه ی لازم را برای حضور آنان در راهپیمایی 22 بهمن ایجاد کند.
وی تاکید کرد: همه ی تشکل های دانشجویی باید حضور داشته باشند چرا که انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای همه است.
استانداراصفهان با بیان اینکه انتقاد باید در بستر و مسیر درست خود قرار گیرد، اظهارداشت: همه ی جوانان و مردم، نظام و انقلاب و قانون اساسی کشور و فلسفه ی ایثار و شهادت را قبول دارند و هروقت با روی گشاده انتقادها را بپذیریم درک خواهند کرد و خواهند پذیرفت که برای رفع مشکلات تلاش می کنیم.
محسن مهرعلیزاده افزود: باید دید که از این انقلاب و این حرکت اصیل که به قول امام خمینی(ره) انفجار نور بود چگونه می توانیم استفاده کنیم تا حضور پرشور و حداکثری و با حضور همه ی دیدگاه ها و احزاب و تشکل های مختلف را داشته باشیم.
مهرعلیزاده با تاکید بر اینکه شعارهای ایام دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن ، باید تنها دشمنان نظام و انقلاب را هدف قرار دهد، اظهارداشت: دشمنان اتحاد مردم را نشانه گرفته اند و نباید خودمان نیز به دشمنان کمک نماییم.
محسن مهرعلیزاده با تاکید بر اینکه باید اتحاد ملت که نقطه ی قوت انقلاب است حفظ شود، اظهارداشت: اتحاد مردم باعث پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و فائق آمدن بر مشکلات گردید و نباید مسائل و شعارها معطوف به ایجاد و بروز اختلافات داخلی شود.
استانداراصفهان با اشاره به اینکه باید تلاش شود که راهپیمایی 22 بهمن به یک جشن ملی تبدیل شود و به آنچه صورت گرفته است مباهات شود، افزود: باید همه ایام دهه ی فجر و 22 بهمن به محل نشاط و جشن تبدیل گردد و بتوانیم روزهای پرنشاطی را برای مردم رقم بزنیم.
مهرعلیزاده با بیان اینکه دهه ی فجر امسال آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، افزود: باید برنامه ها و شعارهای ویژه ای تدارک دیده شود .
استانداراصفهان خواستار حضور مسئولان و مدیران در محلات و مساجد و دیدار با مردم در این ایام شد و افزود: مردم همت و غیرت مسئولین را می خواهند و باید مسئولان نیز با حضور در بین مردم متوجه شوند که در خصوص وظایف کاری خود و درخواست های مردم چه کاری صورت گرفته است.
164
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal