دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/10/23 معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری اصفهان: دوران تکرار شعار گذشته است و باید فرمایشات مقام معظم رهبری را در عمل پیاده نماییم
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری اصفهان: دوران تکرار شعار گذشته است و باید فرمایشات مقام معظم رهبری را در عمل پیاده نماییم
محمد علی شجاعی اظهارداشت: دوران تکرار شعار گذشته است و با توجه به اینکه مقام معظم رهبری نیز بر اقدام و عمل تاکید دارند، باید فرمایشات ایشان را در عمل پیاده نماییم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر شجاعی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان در جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی استان اصفهان که با حضور دستیار ویژه استاندار و مدیران ذیربط  برگزار گردید؛ اظهارداشت:‌ عادت کردیم که مشکل را حل نکنیم بلکه با مشکلات کنار بیاییم ولی باید تلاش شود که در این دوران چند مشکل اساسی را حل نماییم و نه اینکه مشکلات را جمع کنیم.

شجاعی خطاب به اعضای اتاق بازرگانی اظهارداشت:‌ ما باید بخش خصوصی را نه تنها در کنار خود داشته باشیم بلکه باید این بخش را حفظ نماییم.

محمدعلی شجاعی با بیان اینکه مدیران استان نیز دریافت کرده اند که باید نگرش و نگاه خود را به نفع بخش خصوصی تغییر دهند، افزود: ظرفیت های سرمایه گذاری بخش خصوصی به صورت خرد و کلان، باید جایگزین محدودیت های مالی دولت شود و در این راستا نگاه ما به شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی است.

وی اظهارداشت: نقطه نظرات اخذ شده است و پروژه های دارای قابلیت و توجیه اقتصادی برآورد و احصا گردیده و باید با شناسایی بازارهای خارجی و سیستماتیک کردن آن، فرمایشات مقام معظم رهبری را در عمل پیاده نماییم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری اصفهان با بیان اینکه دوران تکرار شعار گذشته است، افزود: مقام معظم رهبری نیز بر اقدام و عمل تاکید دارند و باید بخش خصوصی را اتاق بازرگانی، اقدام نماید و هماهنگی ادارات دولتی را به مدیران بسپارند.

شجاعی با بیان اینکه در بخش بین الملل نیازمند تعاملات برای کسب بازار بین المللی و جذب سرمایه گذار هستیم، افزود: کشورهای هدف را باید با تشخیص بخش خصوصی مشخص نماییم و برای بازاریابی و جذب سرمایه گذار تلاش کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید برای اصلاح قوانین و مقرارت کشوری نیز اقدام شود، اظهارداشت: بخش خروجی از اصفهان به سمت بازارهای بین المللی باید به صورت ویژه تقویت و تشدید شود.

معاون هماهنگ امور اقتصادی و منابع استانداری اصفهان افزود: خودمان را به جای مردم قرار می دهیم و به این صورت مشکلات را شناسایی می کنیم و بخش دولتی در راستای حل این مشکلات اقدام خواهد کرد.

دستیار ویژه ی استاندار اصفهان نیز از وجود شرایط مساعد برای جلب و جذب سرمایه گذاری در استان خبر داد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان نیز آمادگی این مجموعه را برای همراهی و همکاری و همچنین خرید کامل نمایشگاه بین المللی در جهت حمایت از سرمایه گذاران اعلام نمود.

هیئت نمایندگان بخش خصوصی استان نیز در این جلسه از رواج بروکراسی اداری انتقاد کردند و از استاندار اصفهان بمنظور ورود قاطع در این خصوص تقدیر نمودند.

گفتنی است در این جلسه فرصت های پیشنهادی سرمایه گذاری ویژه برای تحولی نو در نصف جهان ارائه گردید و ترسیم چشم انداز اقتصادی استان و رویکردهای اصلی جهت توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری در استان بررسی شد.

تعداد بازدید: 196
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal